Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

GUSTO TASARIM

Ahşap Stand, modüler stand ve Maksima standlar yapmaktayız. Sektörümüzde; tüm teknolojiyi kullanarak her geçen zaman içinde yenilenmekteyiz. Sizleri firmamıza kazandırmak amacı ile fiyatlarımızda kar marjlarını mümkün olduğunca kaliteden ödün vermeden aşağıda tutmaktayız. Sizler bizim için değerlisiniz.

FUAR STANDI
Gusto Tasarım Ajansı; fuar standı alanında 30 yılı aşkın tecrübemiz ile Alp Ülgür bey eşliğinde sektörlere hizmet vermekteyiz. Sizde Fuar katılımlarınız da firmamızdan bilgi ve teklif isteyebilirsiniz. Sizinle çalışmak bizlere gurur verecektir.

İç Mimar ALP ÜLGÜR

Merhaba ben Alp Ülgür olarak 1980 yılından 2012 yılına kadar fuarcılık sektöründe stand tasarım ve uygulaması olarak kendi bünyemizdeki atölyemizde yurt içi ve yurt dışı fuarlarında yüzlerce stand yaparak bu sektöre hizmet verdim.

2012- 2015 yılına kadar CNR holdingte özel projeler sorumlusu olarak çalıştım. 2015 yılında Gusto Ajans adı altında Ümit Şaşmaz bey ile ortaklığımızı kurduk. Gusto ajans 2002 yılından günümüze web yazılım ve tasarım ajans hizmeti veren bir firma iken beraber güç birliği yaparak fuar stand tasarım ve uygulamasınıda hayata geçirdik.

Ümit ŞAŞMAZ

Gusto Tasarım Web Yazılım Ajansı 2008 Yılından bir çok projeye imza atarak günümüze gelmiştir.